Aftellen kan stilaan beginnen

zoals de titel al zegt we kunnen stillekes aan beginnen aftellen naar ons klein wonderke,nog 63dagen te gaan!

wat gaat het toch allemaal snel nu vind ik.in begin ging dat mega traag,eens 12weken voorbij al iets vlugger maar nog niet vlug genoegt en eens u 20weken voorbij gaat het sneller.

27februari is het dan terug zover dan moeten we aan de monitor ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe dat in zijn werk gaat enzo en dan bij de gynecoloog,ook heel benieuwd hoe groot ons klein dan al geworden is.

ik ben momenteel nog heel rustig,maar sommige mensen hebben al stress in mijn plaats omdat er nog bepaalde dingens moeten gedaan worden,alles komt wel goed dat zeg mijn vriend ook en zeker geen paniek

juist de kaartjes en doopsuiker moeten nog geregelt worden,en de kinderkamer is ook bijna af nog dingskes die moeten bijkomen die nog in de leving staan.we zijn een goed bijna 3maanden in ons eigen stekje dus sta er nog bepaalde dingens niet op hun plaats,maar het meeste wel.

zo dat was het zoal een beetje

379 x gelezen, 0

reacties (0)


  • chrisp

    ik kan heeeel traag gaan aftellen want april is nog ff, maar ne tweeling komt toch meestal iets vroeger (laten we hopen dat ik het voldraag)! we hebben ook nog vanalles te regelen, hebben een huisje gekocht en zijn aan het verbouwen, gisteren bestelling van doopsuiker en kaartjes enz doorgegeven! succes in ieder geval!

  • mama.van.spookkie

    spannend he meis ja k bn gewoon begonnen met aftellen hihihiveelste spannend¡¡¡

  • josha2

    ja joh ik kan ook niet wachten als oma En ben vanaf vorige week gaan aftllen hoor t 4e kleinkind en beleef t zo mee terwijl mijn schoondochter in Suriname woont Maar 2 Maart vertrekt mijn zoon al voor de bevalling Ze willen de laatste periode echt bij elkaar zijn en dan wordt t hier natuurlijk nog spannender want dan is ie al echt weg voor de bevalling ook al duurt t nog een 4 weken Je weet t trouwens nooit t kan ook eerder komen Maar daar gaan we niet van uit natuurlijk

  • lief03

    Wow, dat klinkt idd als nog maar weinig dagen, 63!
    Idd gaat de tijd gelukkig sneller dan als in het begin. Maar het moet niet te snel gaan.

    En zoals ik het lees ben je al heel ver hoor, dat komt vast allemaal wel goed.

    Op naar 27 februari voor jou!

  • thalieke

    Woehoe !!!! Bijna onze kleintjes in onze armen. Alleen vind ik het nu juist héééél traag beginnen gaan. Van mij mag ze gaan komen, ik ben er helemaal klaar voor. Geniet nog van je mooie buikje en het toekomstige stropje ;-)

  • mama van giovanni

    Nu kan het aftellen idd beginnen! En groot gelijk dat je niet gaat stressen om de laatste dingen.. Geniet van de laatste weekjes!